Referencje

 

 expoarenamazury

„W wyniku wieloletniej już współpracy z firmą Habitat Prime Sp. z o.o. z pełnym przekonaniem możemy zaświadczyć o wysokim profesjonalizmie i kompetencjach merytorycznych jej przedstawicieli oraz polecić firmę jako specjalistę w zakresie usług związanych z doradztwem i kompleksową obsługą projektów unijnych.”

Expo Arena S.A.
Ostróda, dn. 19.08.2015 r.

referencje Expo Arena
 QW logo

„Wysoko oceniamy zaangażowanie konsultantów prowadzących z nami współpracę. Ich kompetencje, skrupulatność oraz rzetelność przyczyniły się do sukcesu w zrealizowaniu i prawidłowym rozliczeniu projektu”

Quality Watch Sp. z o.o.
Warszawa, dn. 27.04.2015 r.

referencje od QW-page-001
logo-rokis-bez-tła-png1

„Niniejszym rekomendujemy usługi Habitat Prime, dzięki której pozyskaliśmy dofinansowanie na realizację trzech projektów w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, na łączną kwotę 100 000,00 PLN (..) Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie pracowników firmy. Oceniamy wysoko współpracę z Habitat Prime, przede wszystkim ze względu na pełne zaangażowanie w powierzone zadania oraz wysoką wiedzę i umiejętności jej konsultantów”

Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu
Radzymin, dn. 04.12.2014 r.

 referencje ROKIS
logo-WCH

„Konsultanci Habitat wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Dzięki ich wsparciu wniosek, złożony przez Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, został rekomendowany do dofinansowania w wysokości 491 600,00 euro…”

Uniwersytet Gdański Wydział Chemii
Gdańsk, dn. 14.10.2011 r.

UG__Wydzial_Chemii

starsze:

srpil pfpk oponeo morpheus
solution mcsi izba_wystawcow jk_architekci
renesans makarony IKA1 inteliwise
pri7 Inter_Metal_PO_KL demuth ei
gis cargoforte agrotechnika